Teknoloji alanında ki küresel gelişmelere bağlı olarak, Türkiye’de mobil kullanıcı sayısı geniş kitlelere yayılmış durumda. Tüketici profillerinin analizi, küreselde olduğu gibi Türkiye’de ki dinamiklerinde mobil uygulama kullanma konusunda interaktif olduğunu ve bu kitlenin her geçen gün büyüdüğünü göstermektedir. Mobil uygulamalar, müşterileriniz ile iletişimin önemli bir noktasını oluşturmaktadır.

Kıyılınet olarak; Müşterilerimize özel geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ile, müşterilerimizin servislerini, hizmetlerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Mobil uygulama sayesinde, hizmet ağınızı genişletebilir, marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ile IOS-Android ve diğer platformlarda mobil uygulamalarınızı büyük titizlikle tasarlıyor, kullanıcı dostu kaliteli sonuçlar almanız için titizlikle çalışıyoruz. Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi mobil uygulamalarını da geliştirirken, küresel değişimlere ve güncel gelişmeleri yakında takip ediyor çalışmalarımızı bu yönde yürütüyoruz. Geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ile işinize değer katıyor, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Mobil Yazılım Özellikleri

IOS/Android Desteği

Çoklu Dil Desteği

Çok Katmanlı Güvenlik Yapısı

Hibrit Altyapı

Güncellenebilir Özellikler

GPRS, EDGE ve 3G, 4G, LTE ağlarda sorunsuz çalışabilme